Firma Techniki Ochrony Przeciwpożarowej TOPP zajmuje się sprzedażą produktów ognioodpornych, środków gaśniczych oraz` powłok i materiałów ognioochronnych. Ponadto specjalizujemy się w wykonywaniu usług z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych budynków i obiektów.

Jesteśmy wyłącznym partnerem firmy Flame Guard B.V. w Polsce. Współpracujemy z wiodącymi firmami w kraju oferującymi systemy do zabezpieczeń ogniochronnych..

Posiadamy produkty ognioodporne / powłoki ognioochronne do zabezpieczeń ciągów kablowych, konstrukcji stalowych i drewnianych, środki ognioochronne do stosowania na tkaninach, papierach, tekturach, dekoracjach, tworzywach sztucznych.

Ponadto dostarczamy materiały z zakresu barier ognioochronnych.

  • kołnierze na rury z tworzyw sztucznych;
  • poduszki ognioochronne;
  • kratki ognioochronne;
  • opaski ognioochronne;
  • taśmy ognioochronne;
  • przegrody ognioochronne, inne.

Wszystkie produkty przez nas oferowane są szczegółowo przebadane według różnych narodowych i międzynarodowych norm. Rezultaty testów ogniowych i wytrzymałościowych gwarantują efektywność działania i trwałość naszych produktów.

Przy współpracy z Rzeczoznawcami z zakresu ochrony przeciwpożarowej wykonujemy ekspertyzy, opinie, analizy z wymienionego zakresu. Prowadzimy doradztwo i szkolenia w zakresie systemów firmy Flame Guard.

Naszym szczególnym atutem jest duże doświadczenie w wykonywaniu zabezpieczeń przeciwpożarowych ciągów kablowych w energetyce, obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej.

zabezpieczenia p.poż, ognioochronne zabezpieczenia, farby ognioochronnezabezpieczenia p.pożzabezpieczenia p.poż, ognioochronne zabezpieczenia, farby ognioochronnezabezpieczenia p.poż, ognioochronne zabezpieczenia, farby ognioochronne